Apie mus

Autorinės teisės
Publikacijoms šiuose puslapiuose galioja Šveicarijos autorių teisių įstatymai. Už trečiųjų šalių įnašus atsako pačios trečiosios šalys. Norint kopijuoti, redaguoti ar kitaip naudoti turinį, būtinas rašytinis svetainės operatoriaus ar atitinkamo autoriaus sutikimas. Turinį atsisiųsti ir kopijuoti leidžiama tik asmeniniam/nekomerciniam naudojimui.

Pastaba dėl turinio
Šioje svetainėje pateikta informacija yra bendro informacinio pobūdžio. Nors svetainės turinys yra kruopščiai tikrinamas, mes neprisiimame atsakomybės dėl turinio tikslumo ir išsamumo. Kiekvienas narys pats atsako už savo profilyje nurodytą informaciją bei įkeltas nuotraukas.

Pastaba dėl nuorodų
Išorinės nuorodos nukreipia į trečiųjų šalių teikėjų turinį. Už šį turinį atsakingi atitinkami paslaugų teikėjai. Išorinės nuorodos yra visuomet pažymėtos. Gavus pranešimą apie pažeidimus, šios nuorodos bus nedelsiant pašalintos.

Svetainę sensino.lt valdo Paidwings AG, įsikūrusi Alte Steinhauserstrasse 1, 6330 Cham, Switzerland. Paidwings AG yra įregistruota įmonių registre Kanton Zug, įmonės kodas CHE-372.592.771. PVM mokėtojo kodas atsakingame finansiniame registre yra CHE-372.592.771 MWST. Paidwings AG direktorių vadyba yra . Jei turi papildomų klusimų, susijusių su apmokėjimu, atšaukimu ar Premium naryste, prašome kreiptis į pagalbą